Футболісти коледжу увійшли до фінальної частини Чемпіонату дитячо-юнацької футзальної ліги
Футболісти КЗ «ДОСФКСП ІМ. С. БУБКИ» увійшли до фінальної частини Чемпіонату дитячо-юнацької футзальної ліги Полтавської області серед команд 2008-2009 р. н.
Футболісти коледжу у заключному матчі групового етапу обіграли команду ДЮСШ Козельщина з рахунком 7:3.
Всього в групі було зіграно п’ять матчів у яких команда коледжу здобула чотири перемоги та посіла друге командне місце у чемпіонаті, поступившись переможцям групи ФК Лідер м. Кобеляки. Вітаємо спортсменів та тренерів, бажаємо успіхів у наступних матчах!